H'Go Travel Hakkında

PERSONELİMİZ

HGo Travel ailesi olarak, kendi alanında profesyonel hizmet veren ekip arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

Size daha kaliteli hizmet verebilmek, sorunsuz ve keyifli yolculuklar sunabilmek amacıyla, ekip arkadaşlarımız ve insan kaynakları uzmanımızla haftalık toplantılar ve eğitimler düzenlemekteyiz.

Müşteri hizmetlerimiz yabancı dillerde hizmet sağlamaktadır. Çalışma arkadaşlarımız her türlü bilgilendirme, soru ya da destek için yardımcı olacaktır.

BİZ KİMİZ ?

Biz turizm sektöründe yeni bir marka değeri yaratmayı amaçlayan, sektörün mutfağında yetişmiş ekip arkadaşlarımızın bilgi ve tecrübeleriyle, değerli misafirlerimizi arzu ettikleri lokasyonlara en iyi ve hızlı şekilde ulaştırmayı amaç edinmiş, dinamik ve genç bir oluşumuz.

Sizlere kaliteli ve keyifli bir yolculuk sağlamamız için, ekip arkadaşlarımızdan sosyal medyada, ofisimizde ve sahada detaylı bilgi alabilir, her türlü öneri ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 7/24 yardımcı olmaya hazırız.

Filomuz  Sedan Business Class (3+1) , VIP Minibüsler (9+1),  VIP Midibüsler (14+1) ve Otobüslerden (45+1) oluşmaktadır.

H´Go Travel ailesi, ihtiyaç duyduğunuz araçlara göre ihtiyaçlarınıza göre sorunsuz ve güvenli bir servis hizmeti sunar.

Filomuzu iş toplantıları, turistik geziler, kongreler, seminer organizasyonları, havalimanı-otel transferleri için aylık, günlük ve saatlik olarak kiralayabilirsiniz. Şehir içi ve şehirlerarası çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

MÜŞTERİ POLİTİKAMIZ

Öncelikli hedefimiz, ülkemize gelen siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve en iyi hizmeti sunabilmek. Misafirlerimizin zihinlerinde güzel bir anı ve yüzlerinde sıcak bir tebessüm bırakmak için çok çalışıyoruz. Modern filomuz ve eğitimli ekibimizle yolculuğunuzun keyfini çıkarın!